Habit Fiorentina! Ish-banorja e BB tregon si ka harruar Olsin: Më mirë me një tjetër

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:02 13-11-2019 Habit Fiorentina! Ish-banorja e BB tregon si ka harruar Olsin: Më mirë me një tjetër

Ndonëse vitet kanë kaluar, Fjorentina Halili dhe Olsi Klosi vazhdojnë të jenë po aq të diskutuar sa kur ishin çift në Big Brother Albania.

Edhe pse ata tashmë i dhanë fund lidhjes së tyre, ngelën po aq të pëlqyer për publikun shqiptar.

Para pak kohësh, Fjorentina u shpreh se ka arritur të gjejë një dashuri të re. Ajo tregoi se lidhja me partnerin aktual ka nisur si një shaka dhe më pas është kthyer në një lidhje të vërtetë dhe serioze.

Së fundmi, ish banorja e Big Brother, ka treguar për ndjekësit e saj se si ia ka dalë mbanë ta harrojë Olsin.

Pas pyetjes ‘Si ia dole ta harrosh Olsin?’ që një ndjekës i ka drejtuar në Instastory, Fjorentina është përgjigjur: ‘Gozhda me gozhdë del. Kishte dhe më të mirë se Olsi dhe unë e kam sot në jetën time’.

screeen.jpg

ol_1500797704-7498060.jpg

 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075829029083252
array(1) { ["section"]=> string(89) "habit-fiorentina-ish-banorja-e-bb-tregon-si-ka-harruar-olsin-me-mire-me-nje-tjeter-185807" }