Habit gazetari: Basha në hall të madh, Rama i bën gjest erotik në Kuvend

Publikuar tek: politike, më 13:36 05-01-2018 Habit gazetari: Basha në hall të madh, Rama i bën gjest erotik në Kuvend

I ftuar në studion e emisionit ‘360 gradë’, të Artur Zhejit, Arian Çani ndër të tjera ka folur edhe për gjestin “erotik” të Ramës me dorën.

 

Çani u shpreh se Basha është në hall të madh, pavarësisht se ka një artikulim të mirë në publik.

Deklarata:

Çani: A e keni parë kur hyn në Parlament? Kjo është natyra e skuthit. 

Po të ulesh me Lul Bashën dhe të futesh në tripat më të thella të trurit, Lul Basha është në hall të madh se sa do i mirë që është në artikulim, është në hall të madh. 

Çfarë t'i bësh një personazhi të tillë si Edi Rama, i cili operon me mjete jo politike, që mund të jenë erotike, artistike. Ai do që njerëzit ta ndjenjë, jo ta kuptojnë. Kjo është e tmerrshme.

 canii.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012040853500366
array(1) { ["section"]=> string(77) "habit-gazetari-basha-ne-hall-te-madh-rama-i-ben-gjest-erotik-ne-kuvend-105511" }