Habit gazetari i Klan, del si asnjëherë tjetër në ekran (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:46 24-06-2016 Habit gazetari i Klan, del si asnjëherë tjetër në ekran (FOTOT)

Gazetari në emisionin e mëngjesit “Aldo Morning Show” i ka habitur të gjithë këtë mëngjes kur është shfaqur me një veshje të pazakontë.

Teksa raportonte nga Korça, ai ka dalë me kanatjere në transmetim direkt.

Aldo, që kështu siguron gjithnjë audiencë, e ka “justifikuar” duke thënë se në një kohë që zhvishen vajzat prej vapës së madhe, pse mos ta bëjë dhe ai!

g.jpg

g1.jpg

g2.jpg

g3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032050132751465
array(1) { ["section"]=> string(66) "habit-gazetari-i-klan-del-si-asnjehere-tjeter-ne-ekran-fotot-44440" }