Habit gazetarja shqiptare: Kam të dashur 7 vite më të vogël se vetja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:50 14-01-2019 Habit gazetarja shqiptare: Kam të dashur 7 vite më të vogël se vetja

Gazetarja e njohur Zhaklin Lekatari ka qenë pasditen e sotme e ftuar në emisionin 'Ftesë në 5' të Bieta Sulos, ku ka bërë dhe një deklaratë mjaft pikante.

Zhaklin është shprehur se prej 2 vitesh është në një marrëdhënie me një mashkull 7 vite më të ri se ajo.

'Është 7 vite më i ri se unë. Mendoj që unë e kam kompleksin brenda vetes për të qenë më në formë, ai nuk e ka', u shpreh gazetarja, ndërsa e pyetur nga moderatorja se si e kupton që ai është më i ri përveç moshës, Zhaklin nuk nguroi të përgjigjej.

'Tek të dalat natën. Nuk kam më fuqi t'a ndjek. Por është e vërtetë që kur je më i pjekur, ti duhet t'a menaxhosh sepse ti e kupton që ti je në një fazë tjetër dhe e kupton tjetrin në çfarë faze është', ka rrëfyer gazetarja Zhaklin Lekatari në Top Channel.

Screenshot_4.pngScreenshot_2.pngScreenshot_1.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Blerina Bombaj na rikthen pas në kohë, ja si dukej në vitet '90
Transformohet Kiara Tito, nuk do e njihni moderatoren (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.011523008346558
array(1) { ["section"]=> string(74) "habit-gazetarja-shqiptare-kam-te-dashur-7-vite-me-te-vogel-se-vetja-148815" }