Habit ish missi: Mami mos e shif! Më pëlqen seksi oral, kam bërë dhe anal. Me Blerim Destanin do doja ‘hard’ (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:09 25-09-2016

Habit ish missi shqiptar Xhensila Pere në një intervistë të pazakontë.

Komplet e çkompleksuar Pere rrëfen se ka bërë seks brenda Big Brother Albania në pllakat e dushit me Fatjonin, ish konkurrenti i asokohe. Duke i kërkuar mamit mos ta shohë këtë intervistë, ish missi rrëfen se i pëlqen më shumë seksi oral ndërsa pranon se ka bërë edhe seks anal. Me aktorin e mirënjohur Blerim Destani thotë se do ta bënte “hard”. Për më tepër ndiqni intervistën në In Tv.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097191333770752
array(1) { ["section"]=> string(114) "habit-ish-missi-mami-mos-e-shif-me-pelqen-seksi-oral-kam-bere-dhe-anal-me-blerim-destanin-do-doja-hard-video-54051" }