Habit Kanye West, shfaqet në publik i vetmuar dhe me flokë të lyera me tre ngjyra (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:25 27-12-2016 Habit Kanye West, shfaqet në publik i vetmuar dhe me flokë të lyera me tre ngjyra (Foto)

Reperi i  njohur amerikan Kanye West po kalon një periudhë jo të mirë emocionale dhe i ka çuditur të gjithë me pamjen e tij teksa është parë në kinema sërish i vetmuar.

Së fundmi ai ishte parë në kinema, pasi e kishte parë filmin “A Star Wars Story” teksa kishte lyer floket me tre ngjyra të ndryshme .

Mediat amerikane së fundmi kanë raportuar se Kim Kardahsian do të kërkojë divorc nga ai.

Edhe këtë herë, Kanye është parë pa më të voglën buzëqeshje në fytyrë, duke lënë të nënkuptohet se ai nuk është i lumtur.

Këto janë daljet e para në Kanye në publik, pas daljes së tij nga spitali ku u shtrua disa ditë për probleme mendore.

keni.jpg

keni2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026232004165649
array(1) { ["section"]=> string(91) "habit-kanye-west-shfaqet-ne-publik-i-vetmuar-dhe-me-floke-te-lyera-me-tre-ngjyra-foto-63903" }