Habit këngëtari shqiptar: Jetoj në shtëpi me qira

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:47 11-12-2019 Habit këngëtari shqiptar: Jetoj në shtëpi me qira

Këngëtari shqiptar Albatrit Muqiqi ka dhënë së fundmi një intrvistë për emisionin ‘Prive’, ku ndër të tjera ka zbuluar edhe shumë të fshehta për jetën private.

Ai u pyet për vendbanimin e tij, ku nuk hezitoi të tregojë se si djalë i vetëm i shtëpisë, vazhdon të jetojë me prindërit edhe pse tashmë ka krijuar familje.

Mirëpo, Albatriti nuk ka nguruar të rrefejë edhe që tashmë janë shpërngulur në një lagje të re, ku banojnë me qira.

Këngëtari është shprehur i kënaqur për arsyen që tashmë gjendet në periferi të qytetit, duke thënë se i përshtatet profesionit dhe nevojave të familjes.

Screenshot_14.png

Screenshot_10.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030509948730469
array(1) { ["section"]=> string(55) "habit-kengetari-shqiptar-jetoj-ne-shtepi-me-qira-189098" }