Habit këngëtarja e njohur: E bleva gjoksin që të më mbajë mbi ujë se nuk di të notoj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:23 14-08-2019 Habit këngëtarja e njohur: E bleva gjoksin që të më mbajë mbi ujë se nuk di të notoj

Reperja e njohur Cardi B ka bërë një shpjegim të çuditshëm për gjoksin e saj të madh.

Këngëtarja ka marrë edhe një herë vëmendjen me postimin e fundit në rrjetet sociale. Shpesh reperja është kritikuar për operacionet e shumta që ka bërë në trup.

Ndërkohë, këtë herë Cardi ka vendosur që sigurisht me shaka t’i përgjigjet kritikuesve.

“Nuk di të notoj dhe e bleva këtë gjoks që të më mbajë në ujë”, ka shkruar Cardi B në përshkrimin e fotos që ka postuar.

vva.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010854005813599
array(1) { ["section"]=> string(90) "habit-kengetarja-e-njohur-e-bleva-gjoksin-qe-te-me-mbaje-mbi-uje-se-nuk-di-te-notoj-175303" }