Habit këngëtarja e njohur shqiptare, publikon foto dhe tregon ndërhyrjen që ka bërë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:20 15-01-2017 Habit këngëtarja e njohur shqiptare, publikon foto dhe tregon ndërhyrjen që ka bërë (Foto)

Këngëtarja e njohur Xhesika Polo i ka habitur të gjithë me foton e fundit që ka publikuar.

Ajo ka zgjedhur të dalë hapur dhe të tregojë se së fundmi ka bërë një ndërhyrje në buzë. Ndryshe nga shumë VIP-a të cilët mohojnë edhe ndërhyrjet me të dukshme në trup apo futyrë, Polo ka zgjedhur të jetë e hapur me publikun.

Vetë këngëtarja ka publikuar në rrjetet sociale një foto të buzëve me mbishkrim: Fillers i cili shoqërohet po ashtu me disa shiringa.

xhesila.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0081989765167236
array(1) { ["section"]=> string(93) "habit-kengetarja-e-njohur-shqiptare-publikon-foto-dhe-tregon-nderhyrjen-qe-ka-bere-foto-65547" }