Habit këngëtarja shqiptare: Fitoj aq shumë sa s’di ku t’i çojë paratë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:44 23-07-2017 Habit këngëtarja shqiptare: Fitoj aq shumë sa s’di ku t’i çojë paratë

Shpesh këngëtaret ankohen se nuk fitojnë mjaftueshëm dhe kanë shpenzime për videoklipe dhe për promovim. Por ka edhe nga ata të cilet fitojnë shuma të mëdha në koncerte dhe evenimente të ndryshme.

Një nga këto të fundit mesa duket është edhe këngëtarja e njohur Eranda Libohova. E ftuar në emisionin ‘Thumb’ Eranda ka treguar se fiton mirë, por hallin e ka se nuk di ku t’i çojë paratë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021327018737793
array(1) { ["section"]=> string(74) "habit-kengetarja-shqiptare-fitoj-aq-shume-sa-s-di-ku-t-i-coje-parate-87112" }