Befason këshilltari i Saimir Tahirit, shkon në ceremoni me një shapkë dhe një këpucë, çfarë fshihet pas

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:37 25-04-2017 Befason këshilltari i Saimir Tahirit, shkon në ceremoni me një shapkë dhe një këpucë, çfarë fshihet pas

Këtë të premte Erlis Hereni, këshilltari i ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri mori pjesë në ceremoninë e diplomimit të studentëve të Akademisë Profesionale Elita.

Erlis Hereni këshilltari i Tahirit, gjatë ceremonisë së diplomimit doli para gjithë të ftuarve dhe të diplomuarve duke mbajtur fjalën e tij përshëndetëse, por një detaj i “çuditshëm” u vu re nga të gjithë.

Hereni kishte veshur një shapkë dhe një këpucë, ndërsa para të gjithëve u shpjegua se e kishte dëmtuar këmbën nga një incident ndaj nuk ka veshur këpucë.

kkjjkk.jpg

kkjkjk.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092720985412598
array(1) { ["section"]=> string(110) "habit-keshilltari-i-saimir-tahirit-shkon-ne-ceremoni-me-nje-shapke-dhe-nje-kepuce-misteri-qe-fshihet-pas-76413" }