Habit Laura Pausini: Jam e çmendur si gjyshja, asaj nuk i bëhej vonë nga vdekja e gjyshit

Publikuar tek: bota, më 18:20 23-01-2018 Habit Laura Pausini: Jam e çmendur si gjyshja, asaj nuk i bëhej vonë nga vdekja e gjyshit

Këngëtarja italiane Laura Pausini në një intervistë për Vanity Fair ka treguar më shumë detaje nga jeta e saj personale. 

Gjatë intervistës këngëtarja është shprehur se shpirtin rebel që ka i rrjedh nga familja e saj: “Unë jam një vajzë e mirë, por jam dhe pak e çmendur”- është shprehur ajo.

Sakaq, ka treguar dhe një histori aspak të zakontë për publikun. Këngëtarja ka treguar se gjyshja e saj nuk e kishte vrarë shumë mendjen për vdekjen e gjyshit pasi ai dikur e kishte lënë për një tjetër.

“Unë jam aq kokëfortë sa gjyshja ime. Emri i nënës së babait tim ishte Maria. Ajo është e çmendur dhe mrekullueshme. Priti në një kopsht të madh të gjitha macet dhe qentë endacak në vend”- është shprehur këngëtarja gjatë intervistës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011922121047974
array(1) { ["section"]=> string(94) "habit-laura-pausini-jam-e-cmendur-si-gjyshja-asaj-nuk-i-behej-vone-nga-vdekja-e-gjyshit-107661" }