Habit Meta: Së shpejti do vendosim në anglisht një monitor të madh edhe në Bruksel (Zbulon arsyen)

Publikuar tek: politike, më 17:26 20-02-2020 Habit Meta: Së shpejti do vendosim në anglisht një monitor të madh edhe në Bruksel (Zbulon arsyen)

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka dalë sot në orën 17:00 në një konferencë për mediat në ambjentet e Presidencës, për të publikuar të tjera fakte në lidhje me atë që ai e quan 'grusht shteti'.

Para një monitori të vendosur në Presidencë, Meta tha se një i tillë dhe më i madh do të vendoset edhe në Bruksel për të kuptuar se si organizata e Rilindjes rrëmben në mënyrë antikushtetuese, antiligjore dhe mafioze, anëtarët e Gjykatës Kushtetuese.

“Në ditët që vijnë mund të vendosim dhe një më të madh dhe shumë shpejt mund ta vendosim dhe në Bruksel, në anglisht që të kuptojnë perlën e rilindjes, se si një organizatë rrëmben në mënyrë antikushtetuese, antiligjore dhe mafioze, anëtarët e Gjykatës Kushtetuese për të mos pasur më në të ardhmen Shqipëria Gjykatë Kushtetuese por polici antikushtetuese të regjimit të Lleshit”, deklaroi Presidenti Meta.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Meta në konferencë për shtyp: Fakte të reja për kapjen e Kushtetueses. “Rilindja”, organizatë mafioze në krye të shtetit
Meta: Në 2 mars, shqiponjat do mblidhen kundër shushunjave të “Rilindjes” »
Article Logic
Execution time: 0.0104079246521
array(1) { ["section"]=> string(88) "habit-meta-se-shpejti-do-vendosim-ne-anglisht-nje-monitor-te-madh-edhe-ne-bruksel-195891" }