Habit miliarderi i famshëm, tymos kanabis dhe pi uiski ‘live’ në emision

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:23 07-09-2018 Habit miliarderi i famshëm, tymos kanabis dhe pi uiski ‘live’ në emision

Miliarderi i famshëm amerikan Elon Musk duket se po kalon një vit të pazakontë.

Pas problemeve ekonomike me një prej kompanive të shumta që disponon si dhe pas kritikave që i bënë teksa shprehu vullnetin e mirë për të ndihmuar ekipin e djemve tajlandez të bllokuar në shpellë, Musk është shfaqur në televizion krejt ndryshe.

Në emisionin e Joe Rogan, themeluesi i Tesla dhe Space X nuk ka ngurruar të tymosë kanabis dhe të konsumojë ëhiskey teksa diskuton me moderatorin. Në fakt kjo është një traditë që askush nuk i shpëton në emisionin Joe Rogan Show.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.098676919937134
array(1) { ["section"]=> string(76) "habit-miliarderi-i-famshem-tymos-kanabis-dhe-pi-uiski-live-ne-emision-133531" }