Habit moderatori shqiptar: Kur shkoj në shtëpinë e saj vesh pizhamat e ish-të dashurit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:54 26-04-2019 Habit moderatori shqiptar: Kur shkoj në shtëpinë e saj vesh pizhamat e ish-të dashurit

Moderatori i “Wake up”, Isli Islami është padyshim një ndër figurat më të njohura për publikun shqiptar.

Isli shoqëron publikun çdo mëngjes dhe për këtë arsye është kthyer në një nga personazhet më të komentuar.

Së fundmi moderatori ka qenë i ftuar në emisionin "Soiree" të Jonida Shehut, ku të ftuarit ishin veshur me pizhama.

Me këtë rast, Isli tregoi se kur mblidhet me shoqërinë në shtëpinë e një shoqeje ai vesh pizhamat e ish të dashurit të asaj.

“Vesh pizhamat e ish-të dashurit të saj, kur shkoj në shtëpinë e një shoqeje që mblidhemi për pyjama party. Nuk ndihem mirë (për këtë)", tha Isli duke bërë humor.

sfghjkl.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012688875198364
array(1) { ["section"]=> string(92) "habit-moderatori-shqiptar-kur-shkoj-ne-shtepine-e-saj-vesh-pizhamat-e-ish-te-dashurit-161909" }