Habit Oriola Marashi, shfaqet ashtu siç nuk ua priste mendja në videoklipin e ri (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:33 03-03-2018 Habit Oriola Marashi, shfaqet ashtu siç nuk ua priste mendja në videoklipin e ri (FOTO)

Është përfolur prej kohësh që modelja dhe soproanoja, Oriola Marashi do të sjellë këngën e shoqëruar edhe me një videoklip, në një bashkëpunim me grupin OTR.

Mesa duket, projekti është në fazat e fundit dhe Oriola po punon për përgatitjen e videoklipit.

Por, nisur nga kjo foto e publikuar nga vetë bukuroshja, i ka habitur të gjithë për mënyrën se si ka zgjedhur të vishet, mbuluar deri në fyt.

Bukuroshja ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me ekstravagancën dhe provokimit e saj të vazhdueshme me fotot që ka hedhur në rrjetet sociale.

Siç duket, në këtë klip Oriola po i befason të gjithë dhe do të shfaqet ashtu siç askusjt s’do t’ia priste mendja.

 -640-0-5a99d55616358.jpg

download_2.jpg

oriola-marashi-780x439.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dafina Zeqiri poston foton provokuese, ndjekësit vënë re një detaj të pakëndshëm
Ja kush ishte surpriza në koncertin e Alban Skënderajt që mahniti publikun (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.021038055419922
array(1) { ["section"]=> string(91) "habit-oriola-marashi-shfaqet-ashtu-sic-nuk-ua-priste-mendja-ne-videoklipin-e-ri-foto-112070" }