Habit prezantuesja shqiptare: Nuk di të lexoj mirë shqip! (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:04 26-02-2017 Habit prezantuesja shqiptare: Nuk di të lexoj mirë shqip! (VIDEO)

Sara Kolami pa dyshim që është një nga prezantueset me in të momentit. Në krah të kolegut të saj Kelvi Kadilli, ajo gjithnjë ka spikatur me stilin e saj. 

Por e ftuar në emisionin Oktapod te Turjan Hyskes ajo i ka çuditur të gjithë duke thënë se nuk di të lexojë mirë shqip.

Kjo për arsye se ajo është rritur në Greqi dhe së fundmi ka ardhur në Shqipëri për të nisur studimet e larta ndërkohë që prindërit jetojnë ende atje.

Pa prit njëherë, prezantuese që nuk lexon mire shqip?!

 Si ja bën Sara që interviston të ftuarit? Apo ka memorje të fortë?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.4183349609375
array(1) { ["section"]=> string(67) "habit-prezantuesja-shqiptare-nuk-di-te-lexoj-mire-shqip-video-70010" }