Habit Ronaldo: Po, e kam thënë! Me gruan e Figos s’do dilja nga shtëpia

Publikuar tek: sport, më 17:45 18-10-2016 Habit Ronaldo: Po, e kam thënë! Me gruan e Figos s’do dilja nga shtëpia

Ish-sulmuesi brazilian, Ronaldo ka rrëfyer për mikrofonat e ‘Onda Cero’ një nga bisedat që ka zhvilluar me presidentin e Real Madrid, gjatë kohës që luante me “Los Blancos”.

Ronaldo shquhej për frekuentimin e jetës e natës dhe të diskotekave, edhe gjatë kohës që ishte aktiv në futboll dhe një ditë numri 1 i klubit mardrilen, Florentino Perez i ishte drejtuar: “Merr shembull nga Figo që është një lojtar shumë familjar, mos dil kaq shpesh”.

Ndërkohë, “Fenomeni” tregon se iu përgjigj: Edhe unë nuk do të dilja shpesh nga shtëpia nëse do të kisha bashkëshorte si të Figos”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13497495651245
array(1) { ["section"]=> string(74) "habit-ronaldo-po-e-kam-thene-me-gruan-e-figos-s-do-dilja-nga-shtepia-56619" }