Habit Ronela Hajati me deklaratën e saj: “Vdes të dal sa më e poshtër” (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:33 16-02-2017 Habit Ronela Hajati me deklaratën e saj: “Vdes të dal sa më e poshtër” (VIDEO)

Këngëtarja  Ronela Hajati e cila njihet për guximin e saj në skenë, në një intervistë për “In Tv” ka treguar se çfarë i pëlqen më shumë.

“Vdes të dal sa më e poshtë. Jam shumë e mirë në përditshmëri dhe këto që si bëj dot i bëj në skenë”,-ka thënë Ronela e pyetur nga moderatorja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022541046142578
array(1) { ["section"]=> string(79) "habit-ronela-hajati-me-deklaraten-e-saj-vdes-te-dal-sa-me-e-poshter-video-68972" }