Habit Rudina DEMBACAJ, hedh foton me ish-bashkëshortin: Aleksi, çun beqar!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:20 21-11-2019 Habit Rudina DEMBACAJ, hedh foton me ish-bashkëshortin: Aleksi, çun beqar! Rudina Dembacaj me ish-bashkëshortin e saj Aleksandër Varfaj

Aktorja e humorit dhe prezantuesja e programit ''Mos i fol shoferit'' Rudina Dembacaj ka habitur të gjithë me reagimin e saj të fundit në ''Instagram''.

Pavarësisht se është ndarë përfundimisht me ish-bashkëshortin e saj Aleksandër Varfaj, ajo ka publikuar një foto me mbishkrimin ''Aleksi, çun beqar''. Me të, Rudina Dembacaj ka dhe një vajzë.

Dembacaj përflitej prej kohësh se kishte krijuar një lidhje intime me ish-deputetin Mark Frroku, të cilin nuk ngurroi ta falenderonte për ndihmën që i dha për hapjen një lokali të ri.

rudina dembacaj.jpg
rudi 2.jpg

rudi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075619220733643
array(1) { ["section"]=> string(77) "habit-rudina-dembacaj-hedh-foton-me-ish-bashkeshortin-aleksi-cun-beqar-186727" }