Hajdari reagon për protestën e mbrëmshme: U jam mirënjohëse...

Publikuar tek: politike, më 15:37 26-05-2019 Hajdari reagon për protestën e mbrëmshme: U jam mirënjohëse...

Deputetja Rudina Hajdari ka reaguar për protestën e mbrëmshme të opozitës.

Hajdari është shprehur mirënjohëse ndaj pjesëmarrrësve që realizuan një protestë paqësore.

Më tej deputetja shton se përpjekja për hapjen e negociatave vazhdon në javët e ardhshme.

'U jam mirënjohëse të gjithë atyre që morën pjesë në protestën e mbrëmshme dhe mbajtën një protestë paqësore. Ndërsa vazhdon përpjekja për hapjen e negociatave në javët e ardhshme, kjo betejë është në emër të të gjithë qytetarëve, pavarësisht nga përkatësia e tyre partiake', shkruna Hajdari.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019163131713867
array(1) { ["section"]=> string(65) "hajdari-reagon-per-protesten-e-mbremshme-u-jam-mirenjohese-165768" }