Hajduti e vjedh biçikletën në mes të ditës në Tiranë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 12:41 15-06-2015 Hajduti e vjedh biçikletën në mes të ditës në Tiranë

Nëse keni një biçikletë, ndoshta do të duhet të kontrolloni më mirë fortësinë e zinxhirit që përdorini për ta lidhur atë, pasi kjo foto tregon se sa të thjeshtë e ka ky hajdut ta vjedhë biçikletën në mes të ditës.Pasi i afrohet biçikletës, personi e tërheq atë me forcë duke këputur zinxhirin dhe largohet me shpejtësi. Fotoja është shkëputur nga një video nga kamera e një ambienti privat.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01193904876709
array(1) { ["section"]=> string(58) "hajduti-e-vjedh-bicikleten-ne-mes-te-dites-ne-tirane-13626" }