Hajduti shpërthen derën dhe hyn në shtëpi, por shihni si e pret e ëma e dy fëmijëve (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 16:42 24-03-2017 Hajduti shpërthen derën dhe hyn në shtëpi, por shihni si e pret e ëma e dy fëmijëve (VIDEO)

Një hajdut në Florida është futur brenda një shtëpie për të vjedhur, mirëpo e ëma e dy fëmijëve 3 dhe 10 vjeç e ka pritur e armatosur.

Ajo i ka drejtuar një armë gjahu të tipit “shotgun” pasi ai shpertheu derën.

Hajduti, i cili është filmuar nga kamera e sigurisë, afrohet pranë derës dhe duket sikur troket,por pak më pas ai ka e ka hapur me forcë dhe nxiton që të hyjë brenda për të vjedhur ç’të mund. Por atij nuk i kishte shkuar kurrë ndërmend se çfarë do të gjendte në krahun tjetër të derës. 

Mamaja e dy fëmijëve, e cila ka preferuar të mos identifikohet, po e priste me një shotgan në dorë. Ajo ka rrëfyer për mediat amerikane se po mbronte fëmijët e saj dhe se kanë qenë qenë pikërisht ata arsyeja pse ajo nuk e ka tërhequr këmbëzën.

 


Florida mom pulls shotgun on burglar by CVStream

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kuizi që po çmend internetin: Gjeni zarin me 7 pika (Foto)
Qëlloi me plumb në fytyrë 21 vjeçarin shqiptar në Milano, arrestohet autori »
Article Logic
Execution time: 0.010087966918945
array(1) { ["section"]=> string(94) "hajduti-shperthen-deren-dhe-hyn-ne-shtepi-por-shihni-si-e-pret-e-ema-e-dy-femijeve-video-73020" }