Hakerat marrin peng sinjalin, transmetojnë porno në televizorët e autobusëve

Publikuar tek: bota, më 19:18 08-08-2015 Hakerat marrin peng sinjalin, transmetojnë porno në televizorët e autobusëve

Mijëra qytetarë kanë mbetur të shokuar kur kanë vënë re se në ekranet televizive të stacionëve të autobusëve në Brazil, në vend të informacioneve janë transmetuar skena “hardcore” pornografie.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin Curitiba të Brazilit ku hakerat kanë marrë peng televizionet në gjithë qytetin dhe kanë transmetuar për rreth 15 minuta skena seksi nga filma pornografik. Policia e krimit kibernetik ka thënë se është vënë në ndjekie të sinjalit për të identifikuar dhe arrestuar hakerat.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012842178344727
array(1) { ["section"]=> string(81) "hakerat-marrin-peng-sinjalin-transmetojne-porno-ne-televizoret-e-autobuseve-18020" }