'Hakmerren' tifozët shqiptarë, ja çfarë i bëjnë gjyqtarit turk pas ndeshjes Shqipëri- Izrael

Publikuar tek: sport, më 08:14 13-11-2016 'Hakmerren' tifozët shqiptarë, ja çfarë i bëjnë gjyqtarit turk pas ndeshjes Shqipëri- Izrael

Ndeshja Shqipëri-Izrael ishte një ‘luftë’ e vërtetë për të gjithë tifozët shqiptarë mbrëmjen e kaluar.

Madje thuajse të gjithë janë në një mendje dhe të bindur se kartoni i kuq që gjyqtari turk Deniz Aytekin dha për Gjimshitin ishte i padrejtë.

Ndaj tifozët shqiptarë të zemëruar për humbjen që iu shkaktoi, i kanë 'masakruar' faqen zyrtare në facebook gjyqtarit të cilët kanë komentuar fillimisht negativisht dhe më pas e kanë bllokuar atë.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.16727805137634
array(1) { ["section"]=> string(94) "hakmerren-tifozet-shqiptare-ja-cfare-i-bejne-gjyqtarit-turk-pas-ndeshjes-shqiperi-izrael-59353" }