Hakmerret Cozman pas deklaratës “bombë” të Noizyt që tha se kishte shkuar me Tunën? Ja ç’i bën!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:01 31-07-2016 Hakmerret Cozman pas deklaratës “bombë” të Noizyt që tha se kishte shkuar me Tunën? Ja ç’i bën!

Deklarata bombastike e Noizyt bërë për “Zonë e Lirë” ku tha se me Tunën kishte qenë “fuck and go” solli mjaft reagim në rrjetet sociale. Madje fill pas kësaj, u përhap lajmi që Tuna dhe Cozman i kishin dhënë fund lidhjes së dashurisë.

Por duket se “hakmarrja” e reperit Cozman ka nisur shpejt.

Reperi është fotografuar në krahët e ishit të Noizyt, balerinës 17 vjeçare të njohur ndryshe si Kristjana Saxobeat.

“Një natë e këndshme me të”, shkruan balerina në këtë foto ku duket mjaft intime me reperin teksa i qendron ulur në prehër.

kristini.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022823095321655
array(1) { ["section"]=> string(97) "hakmerret-cozman-pas-deklarates-bombe-te-noizyt-qe-tha-se-kishte-shkuar-me-tunen-ja-c-i-ben-48244" }