‘Halabake rrugësh’, Kryemadhi zbulon destinacionin pasi sulmoi Gjonajn nga Shkodra: Ndalova për një kafe me miqtë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:45 22-02-2020 ‘Halabake rrugësh’, Kryemadhi zbulon destinacionin pasi sulmoi Gjonajn nga Shkodra: Ndalova për një kafe me miqtë Fotoja e publikuar nga kryemadhi

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi pas takimit që zhvilloi në Shkodër ku ka sulmuar ashpër ministren e Drejtësisë Etilda Gjonaj duke e cilësuar si ‘shtojzavalle të krimit’ dhe ‘halabake rrugësh’ ka ndaluar në Fushë-Krujë.

Përmes një postimi në ‘facebook’ Kryemadhi ka publikuar një foto në të cilën shkruan se pas Shkodrës ndaloi për një kafe me miqtë e LSI në Fushë-Krujë.

“Pas Shkodrës, ndalova për një kafe me miqtë e LSI në Fushë-Krujë”, shkruan kryemadhi në një foto të hedhur në facebook, ku në krah të saj shihet edhe Nora Malaj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Drini feston 9-vjetorin, Saimir Tahiri publikon foton e ëmbël me dy djemtë në qafë dhe e uron publikisht
»
Article Logic
Execution time: 0.0087718963623047
array(1) { ["section"]=> string(116) "halabake-rrugesh-kryemadhi-zbulon-destinacionin-pasi-sulmoi-gjonajn-nga-shkodra-ndalova-per-nje-kafe-me-miqte-196126" }