Halili dhe Takaj së bashku në tribunën e stadiumit, mbështetje për skuadrat e tyre (Foto)

Publikuar tek: sport, më 19:09 21-09-2015 Halili dhe Takaj së bashku në tribunën e stadiumit, mbështetje për skuadrat e tyre (Foto)

Ka pak minuta që ka nisur në stadiumin e Korçës ndeshja mes Skënderbeut dhe Tiranës, e cila ka tërhequr edhe një vëmendje të madhe të tifozerive të të dyja skuadrave.

Në tribunën e stadiumit nuk mungojnë as dy presidentët e Skënderbeut dhe Tiranës, Ardjan Takaj dhe Refik Halili, të cilët po e ndjekin së bashku këtë ndeshje.

Takaj dhe Halili kanë treguar edhe më parë se kanë një marrëdhënie të mirë me njëri-tjetrin, por pavarësisht marrëdhënies që kanë drejtuesit e klubit, mes dy tifozerieve ende vërehet një rivalitet i madh. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069880485534668
array(1) { ["section"]=> string(92) "halili-dhe-takaj-se-bashku-ne-tribunen-e-stadiumit-mbeshtetje-per-skuadrat-e-tyre-foto-21342" }