Halim Kosova dhe Erion Veliaj shtrëngojnë duart

Publikuar tek: foto-e-dites, më 14:43 10-06-2015 Halim Kosova dhe Erion Veliaj shtrëngojnë duart

Kjo foto tregon shtrëngimin e parë të duarve mes Halim Kosovës dhe Erion Veliaj, dy prej kandidatëve rivalë për Bashkinë e Tiranës. Ata u takuan pas përballjes që patën dje me auditorin, në disa intervista realizuar nga gazetari Armand Mero.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009660005569458
array(1) { ["section"]=> string(53) "halim-kosova-dhe-erion-veliaj-shtrengojne-duart-13198" }