Halim Kosova i'u shpërndan dhurata fëmijëve më 1 Qershor

Publikuar tek: politike, më 12:00 01-06-2015 Halim Kosova i'u shpërndan dhurata fëmijëve më 1 Qershor

Kandidati i partisë Demokratike, Halim Kosova në kuadër të Ditës Botërore të Fëmijëve ka  zhvilluar një takim me fëmijët në kryeqytet. I rrethuar nga vogëlushët Kosova premtoi se do të bëjë më të mirën për të  gjithë fëmijët. Ai shtoi se një vëmendje të veçantë do t’ju kushtojë fëmijëve jetim.

Në fund të takimit Kosova ka shëprndarë dhurata për të gjithë fëmijët pjesëmarrës në takim,  të cilët nxituan të marrin dhuratat, ndërkohë që Kosova siguroi që ka dhurata për të gjithë dhe ajo që bën diferencën është se kush do i marrë 5 minuta më para dhe 5 minuta më pas.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010105133056641
array(1) { ["section"]=> string(62) "halim-kosova-i-u-shperndan-dhurata-femijeve-me-1-qershor-12385" }