Halloween, Zonja e Parë i bën kurth rrënqethës Presidentit në studion e tij

Publikuar tek: bota, më 20:46 31-10-2017 Halloween, Zonja e Parë i bën kurth rrënqethës Presidentit në studion e tij

Sot të gjithë kanë dalë duke festuar Haalloween të veshur frikshëm, në një atmosferë ndryshe nga e zakonshmja.

Me rastin e festës, Ambasada Amerika tregon se në vitin 1974, Zonja e Parë Beti Ford i ngriti një kuth të frikshëm për presidentit Ford në Shtëpinë e Bardhë. Supriza e saj siç shihet më lart në foto ka qenë me një skelet njeriu.

“Gëzuar Hallouinin! Për festën e Hallouinit në 1974, Zonja e Parë Beti Ford ngriti një kurth rrënqethës për Presidentin Ford në studion e tij në Shtëpinë e Bardhë”, shkruhet në postimin e ambasades.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Festa ka filluar, Halloween zbarkon në Shtëpinë e Bardhë (FOTOT)
Terror në Manhattan, kamioni përplas turmën, shoferi del dhe qëllon me armë kalimtarët. Disa të vdekur (Video - pamje të rënda) »
Article Logic
Execution time: 0.013313055038452
array(1) { ["section"]=> string(80) "halloween-zonja-e-pare-i-ben-kurth-rrenqethes-presidentit-ne-studion-e-tij-97884" }