Hap derën e shtëpisë, ja surpriza e veçantë që gjen (Foto)

Publikuar tek: bota, më 16:50 01-10-2017 Hap derën e shtëpisë, ja surpriza e veçantë që gjen (Foto)

Një fotograf është surprizuar nga ajo që ka parë në shtëpinë e tij teksa hapi derën pasi dëgjoi zhurmë.

Një familje e tërë macesh të egra po qëndronin në pragun e derës të pashqetësuara. Tim Newton nuk e humbi këtë mundësi por nxitoi të marrë aparatin duke shkrepur disa foto të mrekullueshme.

Fotografi nga Alaska shpenzon një pjesë të mirë të kohës duke ndjekur kafshë të egra në natyrë për t’i forografuar ato, por duket se këtë herë ndodhi e kundërta.

Familja me 7 rrëqebuj të vegjël dhe nënën e tyre qëndruan për disa çaste pranë shtëpisë së tij pa u shqetësuar.

dfghe4trhje5rhj45j.jpg

hy5hue45hj.jpg

rgy4e5y34ty34r.jpg

rt2wgtwsegt34hy.jpg

hjrtr6k6k5k.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013180017471313
array(1) { ["section"]=> string(61) "hap-deren-e-shtepise-ja-surpriza-e-vecante-qe-gjen-foto-94356" }