Hap këmbët në krevat lakuriq, Enca Haxhia: Kam nevojë të jem kaq e nxirë (FOTO NË BRENDËSI)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:14 24-04-2019 Hap këmbët në krevat lakuriq, Enca Haxhia: Kam nevojë të jem kaq e nxirë (FOTO NË BRENDËSI)

Ajo është cilësuar si një këngëtare provokuese me format e saj të bollshme.

Enca Haxhia gjithmonë tërheq vëmendjen e publikut me çdo veprimtari të saj dhe me postimet e shpeshta në Instagram.

Pak minuta më parë, këngëtarja ka ‘ndezur’ rrjetin me një foto tejet provokuese nga krevati.

Enca shihet me këmbët e hapura dhe lakuriq, ndërkohë që ka mbuluar pjesët intime me jastëk.

‘Miremengjesiiii Kam nevoje te jem kaq e nxire ne jeten time tani’, shkruan Enca krahas fotos.

Adsdhgk.png

sdfghjkl.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028451919555664
array(1) { ["section"]=> string(94) "hap-kembet-ne-krevat-lakuriq-enca-haxhia-kam-nevoje-te-jem-kaq-e-nxire-foto-ne-brendesi-161682" }