Hape pak rrugën o shofer…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:43 29-04-2015 Hape pak rrugën o shofer…

Në Shqipëri nuk është problem aspak të drejtosh makinën në kundravajtje. Këto foto sjellin pamjet e shoferëve kundravajtës, të cilët kanë një problem të madh, bindjen e shoferëve që ecin konform rregullave për të hapur pak rrugën.

Fotot janë shkrepur në vende të ndryshme: dy në unazë dhe brenda Tiranës, kurse tjetra në autostradën Tiranë-Durrës.

Shqetësimi bëhet publik nga ‘’Harta dixhitale e aksidenteve’’.

kundravajtje1

kundravajtje3

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010637044906616
array(1) { ["section"]=> string(29) "hape-pak-rrugen-o-shofer-9943" }