Hapet Havana, çmenden VIP-at: Shikoni çfarë bëjnë, nga fishkëllimat te heqja e takave (FOTO- VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:54 03-07-2016

15 vite Havana Beach Club në Vlorë.

Mbrëmjen e djeshme u çel për këtë sezon club-i veror ku ishin të ftuar një sërë personazhesh të njohur mediatikë si këngëtarja që na përfaqësoi në Eurovizion Eneda Tarifa, drejtoresha e Promovimit të Tiranës Julinda Dhame, këngëtarja Rovena Dilo dhe balerini i saj, Jon Gjebrea i Ardit Gjebresë e të tjerë...

Ajo që ra veçanërisht në sy ishte pikërisht Eneda që krijoi shumë atmosferë me fishkëllimat e heqjen e takave duke shijuar absolutisht çdo moment nën shoqërinë e së motrës.

Por sigurisht, ajo nuk harroi as të bëjë atë që di të bëjë mirë: të këndonte. Duhet thënë se Eneda tërhoqi shumë vëmendjen e të pranishmëve me lirshmërinë dhe natyrshmërinë e saj, duke shfaqur atë anën tjetër që jo të gjithë kanë fatin ta njohin.

 

{gallery}havana{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.44914412498474
array(1) { ["section"]=> string(99) "hapet-havana-cmenden-vip-at-shikoni-cfare-bejne-nga-fishkellimat-te-heqja-e-takave-foto-video-45375" }