Hapet parku i aventurave në Dajt në Tiranë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:29 28-07-2017 Hapet parku i aventurave në Dajt në Tiranë

Tirana do ketë edhe një Park Aventurash në Dajt, ku grupmosha të ndryshme do të kenë mundësi që të përjetojnë një eksperiencë emocionuese me aktivitete dhe kurse të posaçme.

“Dajti Adventure Park”, i pari i këtij lloji në Shqipëri, është ndërtuar në ballkonin e Malit të Dajtit në një lartësi mbi 1000 m nga niveli i detit, falë partneritetit mes Bashkisë së Tiranës dhe Dajti Express. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Skandal/ Ujërat e zeza shpërthejnë në Ksamil, tmerrohen pushuesit dhe braktisin plazhin
Jala plazhi më i frekuentuar, por shikoni anën e errët në kulmin e sezonit »
Article Logic
Execution time: 0.01109504699707
array(1) { ["section"]=> string(48) "hapet-parku-i-aventurave-ne-dajt-ne-tirane-87591" }