Hapet së shpejti televizioni Euronews Albania, nis transmetimet në shtator (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:45 16-07-2019 Hapet së shpejti televizioni Euronews Albania, nis transmetimet në shtator (VIDEO)

Hapet së shpejti televizioni Euronews Albania.

Stafi i Euronews po punon me shpejtësi për të sjellë në gjuhën shqipe Euroneës tv sipas të njëjtave parime dhe standarde.

Euronews Albania vjen si i pari franchise i një media ndërkombëtare në Shqipëri, falë marrëveshjes së nënshkruar nga Euronews dhe IN Media në vitin 2018.

Euronews Albania do të nisë në vjeshtë transmetimet në TV dhe online për Shqipërinë, Kosovën, Malin e Zi dhe Maqedoninë e Veriut.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071229934692383
array(1) { ["section"]=> string(86) "hapet-se-shpejti-televizioni-euronews-albania-nis-transmetimet-ne-shtator-video-172364" }