Hapja e negociatave në 2019, reagon Fuga: Jemi në drejtimin e duhur, DRITË JESHILE thonë mediat e huaja

Publikuar tek: politike, më 22:29 26-06-2018 Hapja e negociatave në 2019, reagon Fuga: Jemi në drejtimin e duhur, DRITË JESHILE thonë mediat e huaja Edi Rama dhe Endri Fuga

Pas shtyrjes së diskutimeve për hapjen negociatat të Shqipërisë me BE-në për në 2019, ka qenë këshilltari i kryeministrit Rama, Endri Fuga i cili ka thënë se mediat e huaja e vlerësojnë si pozitive këtë vendim.

Sipas Fugës, në artikujt europianë është thënë se kjo është një dritë jeshile për Shqipërinë, teksa ka shtuar se data ende e pavendosur është spiranca që na mban të lidhur me BE-në.

POSTIMET në Twitter:

36276015_10157376037508765_314990221429047296_n.jpg

36290243_10157376038748765_4925971813680283648_n.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.096673011779785
array(1) { ["section"]=> string(107) "hapja-e-negociatave-ne-2019-reagon-fuga-jemi-ne-drejtimin-e-duhur-drite-jeshile-thone-mediat-e-huaja-125839" }