Hapja e negociatave në 2019, Vasili i kthehet Ramës: Budalla, nuk ndan dot abortin nga lindja

Publikuar tek: barometri, më 08:23 28-06-2018 Hapja e negociatave në 2019, Vasili i kthehet Ramës: Budalla, nuk ndan dot abortin nga lindja

Kreu i grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili me anë të një postimi ka reaguar kundër kryeministrit Rama, duke e cilësuar këtë të fundit si budalla.

 

Vasili e ka vijuar postimin duke shkruar se Rama nuk e dallon dot abortin nga lindja, duke e lidhur figuracionin me shtyrjen e negociatave me BE-në për një vit.

POSTIMI:

Ç'budalla kryeminister.
Abortoi per faqe te zeze me negociatat dhe thote qe lindi.
Nuk ndan dot abortin
nga lindja.
Abortoi se nje qeveri shterpe si e tij nuk lind dot.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10475611686707
array(1) { ["section"]=> string(97) "hapja-e-negociatave-ne-2019-vasili-i-kthehet-rames-budalla-nuk-ndan-dot-abortin-nga-lindja-125984" }