Harabelit i ngrijnë këmbët në akull, veprimi i këtij burri do ju emocionojë (Video)

Publikuar tek: bota, më 18:00 08-01-2017 Harabelit i ngrijnë këmbët në akull, veprimi i këtij burri do ju emocionojë (Video)

Mëngjesin e 1 janarit Nelson Wilson kishte vënë re një zog që ishte bllokuar në një tub që kishte ngrirë pranë serbratorit të ujit.

Zogu nuk arrite të ikte në fluturim se këmbët e tij kishin ngrirë së bashku me tubin e ujit për shkak të të ftohtit të këtyre ditëve.

Atëherë burri i ka ngrohur këmbët dhe më pas e ka liruar zogun nga situate e vështirë. “Një mënyrë e kënaqshme për të filluar këtë vit të ri” shkruan Ëilson duke hedhur videon në rrjetet sociale.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013399124145508
array(1) { ["section"]=> string(86) "harabelit-i-ngrijne-kembet-ne-akull-veprimi-i-ketij-burri-do-ju-emocionoje-video-64950" }