Haradinaj nuk do t’ia di për gazin, shtrihet në korridoret e Kuvendit

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:36 24-10-2015 Haradinaj nuk do t’ia di për gazin, shtrihet në korridoret e Kuvendit

Ndonëse ishte paralajmëruar një tjetër situatë e tensionuar në Kuvendin e Kosovës, kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj nuk duket se ka qenë tepër i shqetësuar për të.

Ai është filmuar nga kamera në një prej divaneve të vendosura në korridoret e Kuvendit. Pak orë më pas, salla plenare u mbush sërish nga gazi lotsjellës, i hedhur nga deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje.

AAK së bashku me VV dhe Nismën kanë nisur një aksion të fort opozitar kundër marrëveshjeve të Kosovës me Serbinë dhe Malin e Zi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095119476318359
array(1) { ["section"]=> string(74) "haradinaj-nuk-do-t-ia-di-per-gazin-shtrihet-ne-korridoret-e-kuvendit-23846" }