Haradinaj nuk ndalet, ia merr këngës sërish (Video)

Publikuar tek: rajon, më 22:36 26-05-2019 Haradinaj nuk ndalet, ia merr këngës sërish (Video) Kryeministri Ramush Haradinaj teksa kendon nje kenge patriotike

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj gjatë një takimi në Suharekë, e ka sfiduar sërish veten duke kënduar këngë patriotike.

Gjatë një dreke pune me miq, Haradinaj ka kënduar këngën ‘Kah po shkon moj zanë’ – këngë të cilën e ka një ndër të preferuarat e tij.

Ndër të tjera në pranë edhe të një shoqërie të mirë, Haradinaj tha që është i vetëdijshëm që nuk ka talent në këndim, por shtoi se është një pasion i hershëm i tij këngët rapsodike dhe patriotike.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028885126113892
array(1) { ["section"]=> string(55) "haradinaj-nuk-ndalet-ia-merr-kenges-serish-video-165802" }