Haradinaj për vizitë në shtëpinë e Zaev, kush i shoqëron (FOTOT)

Publikuar tek: rajon, më 07:58 26-05-2019 Haradinaj për vizitë në shtëpinë e Zaev, kush i shoqëron (FOTOT)

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka zhvilluar një vizitë në shtëpinë e e homologut të tij maqedinas, Zoran Zaev

Kreu i qeverisë së Kosovës, shoqërohet edhe nga basghkëshortja e tij Anita.

Përmes një postimi në rrjetet sociale Haradinaj shkruan se ka qenë një vizitë miqësore ku u diskutua për fqinjësi të mirë, bashkëpunim korrekt dhe për të ardhmen e përbashkët aeuro-atlantike të të duyja vendeve.

“Bashkë me Anitën, të pritur në shtëpinë e Kryeministrit të Maqedonisë Veriore, Zoran Zaev dhe zonjës Zorica. Bashkëbisedim miqësor, për fqinjësi të mirë, bashkëpunim korrekt dhe të ardhmen e përbashkët euro-atlantike të të dyja vendeve!”, shkruan Haradinaj.

haradinaj-zaev-600x400.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031613111495972
array(1) { ["section"]=> string(68) "haradinaj-per-vizite-ne-shtepine-e-zaev-kush-i-shoqeron-fotot-165733" }