Haradinaj poston foton e veçantë me Joe Biden: Uroj mikun tim për fitoren, të vazhdojmë bashkëpunimin

Publikuar tek: rajon, më 22:09 07-11-2020 Haradinaj poston foton e veçantë me Joe Biden: Uroj mikun tim për fitoren, të vazhdojmë bashkëpunimin Haradinaj - Biden

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka reaguar pas shpalljes së fitores së Joe Biden, me anë të një postimi në facebook.

Haradinaj ka publikuar një foto të vjetër ku është takuar me Biden, të cilin e konsideron një mik të vjetër.

Ish-komandanti i UÇK-së shprehet besimplotë se marrëdhënia strategjike mes SHBA dhe Kosovës do të forcohet.

Screenshot_27_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthejnë protestat në Greqi, mijëra qytetarë kundër karantinës së dytë, plagosen 2 policë, 11 të arrestuar
»
Article Logic
Execution time: 0.012807846069336
array(1) { ["section"]=> string(106) "haradinaj-poston-foton-e-vecante-me-joe-biden-uroj-mikun-tim-per-fitoren-te-vazhdojme-bashkepunimin-226851" }