Harrojeni bjonde, Roza Lati bën NDRYSHIMIN  e papritur në pamje (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:15 15-03-2019 Harrojeni bjonde, Roza Lati bën NDRYSHIMIN  e papritur në pamje (FOTO)

Moderatorja e njohur Roza Lati është një nga figurat më të komentuara të mediave rozë.

Roza ka treguar se i pëlqejnë shumë eksperimentet dhe shpesh herë e kemi parë të vijë ndryshe.

Pak kohë më parë ajo bëri një ndryshim në look duke I lyer flokët ngjyrë rozë, mirëpo së fundmi duket se ka hequr dorë nga bjondja.

Moderatorja ka vendosur të bëhet tërësisht brune, ndërkohë që duket se flokët e zeza e bëjnë të duket shumë e ëmbël.

drtfgjk.png

ghjk.png

gthjk.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02109694480896
array(1) { ["section"]=> string(73) "harrojeni-bjonde-roza-lati-ben-ndryshimin-e-papritur-ne-pamje-foto-156546" }