Harrojeni Marinën, kunata e saj qenka një super yll (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:46 20-11-2019 Harrojeni Marinën, kunata e saj qenka një super yll (FOTO) Marina Vjollca

Vëllai i reperit të njohur, Getoar Selimi prej kohësh po shijon romancën me një vajzë zeshkane shumë simpatike.

Ajo quhet Rida dhe dhe është moderatore e një emisioni në Kosovë.

Ndonëse Liberiami dhe moderatorja bukuroshe nuk e kanë bërë asnjëherë publik:e lidhjen e tyre, rrjetet sociale i kanë ‘nxjerrë zbuluar’.

Kur mamaja e Getit dhe Liberianit kishte ditëlindjen, ajo e ka surprizuar me një tortë, mbi të cilën shkruhej: ‘Urime, të paqim gjithmonë! Rida dhe Libi.

Pra, vëllezërit Selimi me të vertëtë dinë të zgjedhin!

-640-0-5dd4684281ee4.jpg

Rida, e dashura e Liberianit

rida.jpg

Screenshot_5.jpg

21731483_1080600475376679_7323513562060064364_o.jpg

Vëllai i Getoarit, Liberian Selimi dhe e ëma, në dasmën e Getit me Marinën

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0078160762786865
array(1) { ["section"]=> string(62) "harrojeni-marinen-kunata-e-saj-qenka-nje-super-yll-foto-186540" }