Harrojeni Messin, këtë verë gruaja e tij është në qendër të vëmendjes

Publikuar tek: sport, më 09:58 18-07-2016 Harrojeni Messin, këtë verë gruaja e tij është në qendër të vëmendjes

Ylli i futbollit, Lionel Messi është duke  kaluar pushimet me familjen në Ibiza në një jaht superluksoz.

Messi ka fituar 5 herë ‘Topin e Artë’ dhe ne jemi mësuar ta shikojmë në qendër të vëmendjes,por këtë herë vëmendja ndaj tij është zbehur pasi paparacët janë fokusuar tek bashkëshortja e tij e cila edhe pse është nënë e dy fëmijëve ka linja superseksi.

Messi pritet të qëndrojë në Ibiza edhe për disa ditë, ndërsa bashkëlojatrët e tij do të rikthehen në stërvitje të hënën për t’i filluar përgatitjet për sezonin e ri te Barcelona.

gruaja_e_mesit4.jpggruaja_e_mesit3.jpg

gruaja_e_mesit2.jpg

gruaja_e_mesit1.jpg

gruaja_e_mesit.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021919012069702
array(1) { ["section"]=> string(74) "harrojeni-messin-kete-vere-gruaja-e-tij-eshte-ne-qender-te-vemendjes-46959" }