'Harrojeni', Meta përcjell mesazhin: Shqipëria nuk futet dot në thes nga një çetë me banditë dhe arrogantë

Publikuar tek: politike, më 14:59 28-01-2021 'Harrojeni', Meta përcjell mesazhin: Shqipëria nuk futet dot në thes nga një çetë me banditë dhe arrogantë

Presidenti Ilir Meta ka përcjellë një mesazh, ndërkohë që po afrohemi drejt zgjedhjeve të 25 prillit.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Meta shkruan se Shqipëria nuk futet dot në thes nga një çetë me banditë, oligarkë dhe arrogantë. Sipas tij, më 25 prill, Shqipëria do të jetë në dorë të shqiptarëve.

“Shqipëria nuk futet dot në thes nga një çetë me banditë, oligarkë dhe arrogantë. HARROJENI! Më 25 prill 2021, Shqipëria në dorë të shqiptarëve!”, shkruan Meta.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 3 familje në fshatin Shpat hyjnë në shtëpitë e reja, Veliaj: PD në dëshpërim, puna jonë i komplekson! Ngushëllimi i vetëm për ta, shpifjet ndaj atyre që punojnë
Rama i përgjigjet Metës: Boll e përdore Presidencën si thes për atë farë LSI-je »
Article Logic
Execution time: 0.012228012084961
array(1) { ["section"]=> string(109) "harrojeni-meta-percjell-mesazhin-shqiperia-nuk-futet-dot-ne-thes-nga-nje-cete-me-bandite-dhe-arrogante-236740" }