Harrojeni Riken dhe Iridin, të gjithë aparatët fotografikë drejtohen nga këto dy tifoze

Publikuar tek: sport, më 16:42 19-06-2016 Harrojeni Riken dhe Iridin, të gjithë aparatët fotografikë drejtohen nga këto dy tifoze

Dy tifozet shqiptarë Rike Roçi dhe Irid Oxa bënë bujë në rrjetet sociale pas publikimit të fotove nga stadiumi por dy tifoze të reja i kanë vjedhur vëmendjen.

Vajzat që shikoni janë fotografuar nëpër rrugët e Francës teksa bëjnë tifozëri për djemtë e kombëtares.

Ato kanë tërhequr edhe vëmendjen e kalimtarëve që nuk kanë rezistuar edhe pa i “gjuajtur” pak tifozet tona.

rik1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069670677185059
array(1) { ["section"]=> string(92) "harrojeni-riken-dhe-iridin-te-gjithe-aparatet-fotografike-drejtohen-nga-keto-dy-tifoze-44004" }