Harrojini flokët e gjatë! Kjo vajzë shqiptare do t’ju tregojë si të dukeni bukur edhe me kokën e rruar (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:30 08-02-2018 Harrojini flokët e gjatë! Kjo vajzë shqiptare do t’ju tregojë si të dukeni bukur edhe me kokën e rruar (Foto)

Thonë që flokët e gjata për një femër janë gjysma e bukurisë.

Kjo blogere shqiptare sapo ka provuar të kundërtën. Krista Merkoçi është një vajzë e cila edhe pse në moshë fare të re ka arritur të bjerë në sy me pamjen e saj dhe look-un e veçantë.

Së fundmi ajo është shfaquer me një pamje krejt tjetër, ndryshe nga ç’jemi mësuar të shohim tek fashion guru-të shqiptare. Krista ka rruar kokën, dhe megjithëse me flokë shumë të shkurtër as një fije e bukurisë së saj nuk ka ikur me to. Ne na pëlqen shumë ajo, po ju si ju duket?

Screenshot_17.jpg

Screenshot_16.jpg

Screenshot_18.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028548002243042
array(1) { ["section"]=> string(113) "harrojini-floket-e-gjate-kjo-vajze-shqiptare-do-t-ju-tregoje-si-te-dukeni-bukur-edhe-me-koken-e-rruar-foto-109635" }